کولرگازی ال جی 18000

سرویس کولرگازی 18000 ال جی

عدم سرویس سالیانه کولرگازی ال جی

سرویس کولرگازی در فواصل زمانی مناسب و منظم نه تنها عمر قطعات و سیستم را بطور قابل توجهی افزایش میدهد بلکه بسیاری از مشکلات اعم از اشتباه در نصب و اتصال لوله های کولرگازی در زمان نصب را برطرف نمود. همچنین گرد و خاک و دیگر عوامل مزاحم بر سر راه جریان هوا برداشته خواهد شد که هم هوای سالم و تر و هم باکیفیت تری در اختیار خواهید داشت.

آپشن های کولرگازی 18000 ال جی

یکی از آپشن هایی که توسط شرکت ال جی در  محصولات کولرگازی همانند ریموت کنترل تعبیه نموده است قفل آن میباشد تا هم راحتتر تمیز شود و هم اینکه تغییرات ناخواسته بصورت اشتباه  و یا توسط کودکان اعمال نشود که خود عامل مشکلات دیگری در سیستم تهویه هوا میشود.

معمولا هر برند و تولید کننده‌ای روش خاص خود را در صورت تعبیه چنین قفلی در نظر دارد ولی کولرهای گازی ال جی عموما به این آپشن مجهز هستند.

قبلا در مقاله راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی به توضیح انواع دکمه‌ها و قابلیت‌های این کنترل ها پرداختیم و در این مطلب روش استفاده از قفل کنترل کودک بطور کامل تشریح میشود.

در برخی از مدلهای کولرگازی ریموت کنترل شکل و نشان خاصی ندارد و یا حتی از این قابلیت پشتیبانی نمیکند اما در عموم کولرهای گازی ال جی این قابلیت عنوان شده است و روی کنترل به شکل علامت قفل بسته نشان داده شده است که برای قفل نمودن ریموت کنترل کافیست 3 الی 5 ثانیه دکمه قفل را روی ریموت فشار دهید تا قفل فعال شود.

اکنون در صورت بازنمودن قفل ریموت طبق روال قبل دکمه قفل را چند ثانیه فشار دهید تا قفل غیر فعال شود و تنظیمات خود را روی کولرگازی انجام دهید.

لازم به ذکر است که در زمان قفل ریموت تمام دکمه های آن غیر فعال میشود پس برای بالا و پایین نمودن دما لازم است کنترل از حالت قفل برداشته شود.

منبع:

https://banehentekhab.com/کولر-گازی/کولر-گازی-lg/کولر-گازی-18000-ال-جی-اینورتر-و-کم-مصرف-a-با-برد-اینورتر-و-گاز-r410a-فروشگاه.html

منابع:


shorturl.at/gwM58

https://bit.ly/35dtpNq

https://tinyurl.com/sll4lf8

https://is.gd/w9uPr7

https://v.ht/Dft1h

http://i3t.ir/tcORR

http://gg.gg/fzayy

https://opizo.com/yX9rKs

http://bit.do/fjZYh

https://b2n.ir/513532

 موضوعات مرتبط: کولرگازی ال جی

برچسب‌ها: کولرگازی 18000 ال جی، کولرگازی 18000 ال جی در بانه، اسپلیت 18000 ال جی، کولرگازی ال جی 18000، کولرگازی 18000 اینورتر ال جی، خرید کولرگازی ال جی 18000،
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۷:۴۸ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]
[ ]