اجرا سردب ساختمان و ویلا

اجرا سردب ساختمان و ویلا

ساخت سردرب ساختمان و ویلا

سردرب چیست؟

سردرب ها پوششی برای درب های حیاط ورودی ها یا درب های کرکره برقی، در ماشین رو و... میباشد که جهت حفظ درب در مقابل عوامل محیطی مانند بارندگی و آفتاب که مرور زمان در رنگ و کیفیت درب تاثیر منفی دارند بکار میرود.

 اجرا سردرب ساختمان

سردرب مناسب برای حیاط آپارتمان و ویلا

یکی از مهمترین عوامل زیبایی منازل مسکونی قرار دادان انواع سردرب و تاج برای درب ورودی ساختمان می باشد.سردرب ها نمای بسیار زیبایی به خانه میدهند و علاوه بر جلوگیری از ریزش باران در منطقه مورد نظر باعث بروز امنیت نیز می شوند.

اجرا سردرب ویلا

مزایای سر درب ورودی

نصب سردرب بر روی درب های حیاط یا در ورودی و درب پارکینگ می تواند از نفوذ بارندگی ها و برخورد عوامل خارجی با خود درب و ایجاد پوسیدگی و رنگ پریدگی درب جلوگیری کند و درب دارای ماندگاری طولانی تری شود.

سردرب ساختمانی نصاب

اجرای سردرب بجز حفظ درب ساختمان را از نمای ظاهری بسیار شیک و زیبایی برخوردار میکند و به نمای کلی ساختمان رنگ و رویی بهتر میبخشد.

نما سردرب ساختمان

هزینه و قیمت اجرای سردرب ویلا

اگر در حال ساخت خانه یا ویلا هستید و میخواهید برای طرح سردرب منزل تان تجدید نظر کنید و به دنبال افراد خبره و متخصص هستید با شرکت ویلا شمال از ایده ی اولیه گرفته تا اخرین قدم اجرا در کنار شما هستیم و با به کارگیری نیروهای حرفه ای و سابقه ی اجرایی خود تمامی طرح ها و مدل های سردرب مد نظر شما را اجرا می نماید.

نما ساختمان سردرب

سردرب ها در انواع مختلف و طراحی های گوناگون بر اساس نقشه محل ارائه می گردند جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شرکت ویلا شمال تماس حاصل فرمایید.

اجرای سردب ساختمان و ویلا

لینک کوتاه مطلب :
http://gg.gg/house-gate | http://v.ht/3wYfموضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،
[ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]
[ ]