آلاچیق فلزی رقیب جدید آلاچیق چوبی؟

آلاچیق فلزی رقیب جدید آلاچیق چوبی؟

مدل آلاچیق فلزی رقیب جدید چوبی ها؟

زمانی که صحبت از آلاچیق میکنیم. همه حواس ها به سمت آلاچیق های چوبی زیبا با نیمکت های چوبی و گلدان های اطرافش می رود. البته که آلاچیق های چوبی زیبایی منحصر به فردی داشته و با طبیعت کاملا همگون و هماهنگ هستند. اما به این معنا نیست که متریال های دیگر را کنار گذاشته و از طرح ها و مدل های جدید استقبال نکنیم.

آلاچیق فلزی از همین دسته است که اگر به جای درست و به صورت اصولی اجرا شود. حتی می تواند از نمونه های چوبی کاربردی تر و زیبا تر هم باشد. این امر مستلزم این است که شناخت بیش تری از این مدل آلاچیق ها پیدا کرده و اطلاعات کافی در مورد آنها داشته باشیم.

ساخت سقف آلاچیق

مزایای آلاچیق فلزی:

آلاچیق های فلزی و آلمینیومی می توانند نسبت به نمونه های چوبی مزایای خوبی داشته باشند که موجب برتری آنها خواهد شد. یکی از مهمترین این مزایا وزن کم تر و انعطاف پذیری آن است. اگر به تصاویر دقت نمایید میتوانید نمونه های پرکار با دیتیل های زیاد را در میان این آلاچیق ها بیابید اگر شما یه سراغ نمونه های پیش ساخته فلزی بروید میتوانید نصب سریع و آسان آنها را از نزدیک مشاهده کنید.

 قیمت سقف آلاچیق

از مزایای دیگر آلاچیق های فلزی می توان به این اشاره کرد که در هر آب و هوایی قابل استفاده بوده و می توانند با طرح ها و مدل های متنوع از سنتی تا مدرن شکل بگیرند. این سازه ها که به صورت مکانیکی نیز طراحی می شوند. می توانند محدوده بسیار وسیعی را پوشش بدهند. البته بستگی به مدل و طرح آلاچیق میزان فلز به کار رفته در آن و در نتیجه وزن و قیمت آلاچیق متفاوت خواهد بود. هر چه میزان فلز بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر خواهد بود. اما به طور کلی هزینه تیرهای فلزی برای قرار دادن سقف از 700 هزار تا یک 1 میلیون و 800 هزار تومان است.

 مزایای آلاچیق فلزی

انواع مدل آلاچیق فلزی ؟

مدل های آلاچیق فلزی می تواند شامل شکل های هندسی مانند چهار گوش. پنج گوش، تا دایره باشند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سازه ها در این است که می توانید سقف های گوناگونی را با آن اجرا نمایید. از سقف های شیشه ای و متحرک گرفته تا طرح های پارچه های و حتی چوبی اگر به تصاویر بالا دقت کنید متوجه تفاوت زیاد سازه های این آلاچیق ها می شوید. برخی دارای ستون ها ضخیم و بزرگ هستند و برخی دیگر با ظرافت هر چه تمام تر تزییات پر کاری را به نمایش می گذارند.

اگر متریال انتخابی شما آلمینیوم باشد باید به این نکته توجه داشته باشید که این ماده در عین مقاوم و بادوام بودن. وزن بسیار پایینی داشتی و این مضوع برتری ویژه ای را به آن داده است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست ندارید سازه فلزی در بین درختان و گیاهان محوطه تان دیده بشود به راحتی می توانید آن را پنهان نمایید. این کار می تواند با دو روش صورت پذیرد یکی با نصب نمای چوبی بر روی آلاچیق فلزی و دیگری با استفاده از پرده های پارچه ای که در اطراف آن آویزان می شوند.

ساخت سقف آلاچیق

لینک کوتاه مطلب : http://v.ht/alachigh | http://gg.gg/f517a

 موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،
[ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]
[ ]