مراکز تابلو و قاب ایران

مراکز تابلو و قاب ایران
 • مراکز تابلو و قاب ایران
 • تابلوفروشان ایران
 • قاب فروشان
 • تابلو و قاب


  موضوعات مرتبط:

  برچسب‌ها: ،

  ادامه مطلب
  [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۷:۵۳ ] [ بانه انتخاب ]
  [ نظرات (0) ]

  تجهیزات سرمازا و گرمازا ایران

  تجهیزات سرمازا و گرمازا ایران
  • تجهیزات سرمازا و گرمازا
  • لیست پکیج فروشان
  • لیست تاسیساتی های ایران


   موضوعات مرتبط:

   برچسب‌ها: ،

   ادامه مطلب
   [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۷:۵۳ ] [ بانه انتخاب ]
   [ نظرات (0) ]

   اطلاعات کیف و کفش فروشان ایران اپدیت جدید98

   اطلاعات کیف و کفش فروشان ایران اپدیت جدید98
   • فروشندگان کفش ایران
   • فروشندگان کیف ایران
   • موبایل مدیران فروشگاه های کفش
   • اعضا اتحادیه کیف و کفش
   • shoes


    موضوعات مرتبط:

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۷:۵۳ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]

    اجرا سقف ویلا در دماوند

    اجرا سقف ویلا در دماوند

    هر آنچه که باید در مورد اجرای سقف شیروانی در منطقه دماوند بدانیم؟

    همانطور که می دانید امروزه ویلاهای زیادی جهت گذراندن زمان تعطیلات و همچنین برای اقامت گردشگران که البته بیشتر در مناطق خوش آب و هوا و منطقی که دارای بارندگی زیاد هستند مانند شمال کشور و منطقه ی لواسانات و دماوند ساخته می شوند.

     همانطور که در بالا اشاره کردیم این ویلا ها بیشتر در مناطق ساخته می شوند که دارای بارش  برف و باران زیاد هستند بنابراین سقف این ویلاها باید با سایر ساختمان های مناطق دیگر متفاوت باشند به گونه ای که بارش زیاد برف برروی سقف باعث سنگینی سقف و ایجاد خسارت ناشی از آن نشود. از این رو برای جلوگیری از بروز این چنین حوادث و خساراتی طراحان از سقف های شیبدار شیروانی برای سقف های ویلاها استفاده می کنند.

    اجرای سقف ویلا در دماوند

    اجرای سقف های شیروانی در دسته سقف های شیبدار قرار دارند و به هر گونه ای طراحی شده اند که در هنگام بارش برف و باران به دلیل زاویه شیبی که در آنها وجود دارد برف از روی سقف به طرف پایین سرخورده و در نهایت بر روی زمین می ریزد و این مضوع از نشستن برف ایجاد سنگینی برروی سقف جلوگیری می کند. و مانع تخریف و ایجاد خسارت اجرای سقف شیروانی یا ویلا؟

     اجرای سقف ویلا در دماوند

    طراحان و سازندگان اجرای سقف شیروانی ویلاها این سقف های شیروانی که نوعی سقف شیبدار هستند را برای ساخت ویلاها مناسب می دانند.

     

    ویلا دماوند

     طراحی و اجرای سقف شیروانی:

    سقف های شیروانی شکلی سه گوش را به نمای سقف ویلا می دهند.امروزه سازندگان اجرای سقف شیروانی ویلاها از سقف های شیبدار به ویژه سقف های شیروانی به خاطر این ویژگی که دیگر نیازی به برف روبی نیست و باعث جلوگیری از نفوذ آب باران می شود در مناطق سردسیر، بارانی و برف استفاده می کنند. شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که شیب این سقف ها چقدر است؟

     نصاب شیروانی در دماوند

    شیب به کار رفته در سقف های شیروانی چند درجه است؟

    شیب به کار رفته در سقف های شیروانی بین ۳۵ الی ۵۰ درجه می باشد و همچنین طراحی و شیب مناسب است که استفاده از آنها را برای پوشش سقف ویلا ها در مناطق برفی و بارانی مناسب تر است.

     نصاب شیروانی

    فواید اجرای سقف شیروانی نصبت به سقف های عادی ساختمان؟

    علاوه بر این سقف های شیروانی برای آب و هوای برفی و بارانی مناسب و در مقابل سرمای شدید فصل زمستان مقاوم هستند.

    همچنین برای مناطق دیگر با آب و هوای گرم نیز از آنها استفاده می کنند.

    زیرا این سقف های شیروانی شیبدار در مقابل نور شدید افتاب نیز مقاومت خوبی دارند.

    از خصوصیات دیگر این سقف ها مقاومت در برابر آتش سوزی است با توجه به این که جنس این سقف ها از مقاومت بیشتری در برابر آتش سوزی برخوردار می باشد.

    damavand-villa-5 نصاب شیروانی اجرا سقف شیبدار ویلا شمال09123409261

    این سقف ها دارای رنگ بندی های بسیار زیادی و همچنین بسیار زیبایی هستند و نکته مهم تر این که این رنگ ها بسیار با دوام هستند و با بارش برف و باران و تابش شدید نور خورشید به راحتی از بین نخواهند از بین رفت که در سقف های دیگر این امکان استفاده از ترکیب رنگ های کمتری وجود دارد؟

     اجرا ویلا دماوند

    الزام اجرای سقف های شیبدار شیروانی در مناطق ویلایی:

    این سقف ها قابلیت نصب برروی انواع سازه های گوناگون را دارند و جنس سازه به کار رفته مهم نیست هم برروی سازه های چوبی و هم برروی سازه های فلزی قابلیت نصب را دارند.

    موضوع مهم دیگر در این سقف های شیروانی این است که این سقف ها دارای وزن خیلی سبکی هستند اما بر خلاف تصور مقاومت و ایمنی بالایی در برابر زلزله دارند علاوه بر ویژگی های فوق که در مورد ایمنی بالایی این سقف های شیروانی ذکر کردیم

    موضوع مهم دیگر طراحی منحصر به فرد و زیبایی آنها می باشد که اهمیت بسیار زیادی در بحث زیبا سازی نمای ویلا دارد.

    سقف های شیروانی در انواع مختلفی ساخته می شوند که از جمله آنها می توانیم به مواردی همچون سقف های ویلایی کلاسیک اشاره کرد.

     طراحی ویلا دماوند

    امزایای اجرای سقف شیروانی:

    مضوع جالبی توجه این است که برای ساخت سقف های ویلایی به صورت شیروانی ابتدا از گل و بعدها از محصولات سیمانی استفاده می شد تا این که به پیشرفت تکنولوژی و صنعت کم کم سقف های شیروانی از جنس ورق های گالوانیزه طرح دار برای ساخت سقف های ویلایی به کار گرفته شد.

    دماوند ویلا

    یکی از معیارهای مهم برای سازندگان ویلاها بحث هزینه های ساخت و ساز است. خبر خوش این است که این سازندگان اگر تصمیم به استفاده از سقف های شیروانی با همه مزایایی که به آنها اشاره کردیم برای سقف های ویلا ی خود دارند نباید نگران هزینه های این سقف ها باشند. زیرا این سقف ها به نصبت دیگر سقف ها در قیمت های بسیار مناسب و به صرفه در اختیار آنها قرار می گیرند و هزینه های آنها را بسیار کاهش می دهد چرا که هزینه های خرید محصول و همچنین زیر سازی مورد نیاز برای سقف های ویلایی به شدت کاهش یافته است.

    ساخت ویلا دماوند

    یکی دیگر از مزایای استفاده از سقف های ویلایی این است که مدت زمان که ما برای نصب این سقف ها نیاز داریم خیلی کم می باشد. همینطور تنوع زیادی که در طراحی و رنگ بندی این سقف ها استفاده شده برای خریداران و سازندگان این امکان را فراهم می کند تا قدرت انعطاف بیشتری داشته باشد؟

    سقف شیروانی دماوند

    موارد گوناگون استفاده از سقف های شیبدار شیروانی:

    از سقف های شیروانی و شیبدار تنها برای پوشش سقف ویلا ها استفاده نمی شوند.

    بلکه کاربردهای دیگری از جمله پوشش سقف های سالن های ورزشی، سوله ها و کارخانه ها، پمپ بنزین، انبارها و خیلی از سطوح شیبدار نیز دارند. چرا که به دلیل رنگ بندی های متنوع و همچنین وزن سبک این سقف های شیروانی که از جنس گالوانیزه هستند هیچ محدودیتی برای پوشش هرگونه سقف و نصب برروی دیوار و نمای ساختمان و غیره را دارند. با توجه به این همه مزایای بسیار که در مورد سقف های شیروانی ذکر کردیم اگر شما دارای ویلایی در شمال کشور و یا نقاطی دیگر مانند لواسان و دماوند و یا حتی سالن ورزشی و یا هر مکان دیگری هستید که نیاز به سقفی دارد که آن مکان را در برابر هر گونه بارندگی برف و باران و یا تابش شدید نور خورشید و غیره محافظت کند؟

    ساخت ویلا در دماوند البرز

    شرکت ویلا شمال چه نوع سقف های شیروانی را به شما پیشنهاد می دهد؟

    انواع پوشش سقف های شیبدار

    انواع پوشش و متریال بام شیبدار

    انواع پوشش سقف های شیبدار سنگی

    انواع پوشش سقف های شیبدار چوبی

    انواع پوشش سقف های شیبدار ترکیبی

    انواع پوشش سقف های شیبدار شینگل

    انواع پوشش سقف های شیبدار دکرا

    انواع پوشش سقف های شیبدار سفال

    انواع پوشش سقف های شیبدار پرچین

    انواع پوشش سقف های شیبدار آندوویلا

    انواع پوشش سقف های شیبدار تایل تکی

    انواع پوشش سقف های شیبدار ورق های

    طرح سفال، شادولاین، ذوزنقه، سینوسی،

    انواع پوشش سقف های شیبدار فلزی

    خدمات ویلا منطقه دماوند

    در نهایت زمانی که میخواهید برای ساختمان خود سقف مناسبی انتخاب کنید. باید در وهله نخست به تهیه لیستی از انواع سقف و انواع پوشش سقف که در منطقه آب و هوایی شما کاربرد دارند بپردازید و همچنین سقف هایی که در چنین شرایطی آسیب پذیر بوده و دوام نمی آوردند را بشناسید. به عنوان مثال اگر در محل زندگی شما برف و باران به طور شدید می بارد تند بودن شیب سقف باعث می شود حجم بالای برف به روی سقف ساختمان شما باقی نماند و به آسانی از بام شما سرازیر شود. با محدود کردن گزینه هایی که پیش رویتان است می توانید به درک صحیحی از نیازهای خود برسید. فضای بیشتری احتیاج دارید یا ترجیح می دهید خانه ای مطابق با استانداردهای حفظ محیط زیست بنا کنید. و در نهایت تصمیم بگیرید چه سبکی و استایلی را انتخاب کنید. تمامی این نکات را به دقت مرور کنید تا سرانجام به خانه رویایی خود دست یابید؟

    ویلا دماوند شمال

    اجرا سقف شیروانی در دماوند

    لینک کوتاه مقاله :

    http://v.ht/damavand-villa | http://bit.do/e72La    موضوعات مرتبط: کولر گازی گری

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]

    اجرا و نصاب سقف شیروانی در لواسان

    اجرا و نصاب سقف شیروانی در لواسان

    مجری و نصاب سقف شیروانی در لواسان

    سقف ویلا یکی از محصولاتی که علاوه بر قیمت و کیفیت و طرح آن نیاز است که نصاب سقف ویلا نیز از دانش و مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد. در این مقاله میخواهیم به بیان خدماتی که شرکت ویلا شمال به عنوان نصاب شیروانی سقف ویلا به مشتریان عزیز ارائه می کند بپردازیم. با ما همراه باشید.

     نصاب سقف ویلا در لواسان

    قیمت مناسب در لواسان

    نصاب سقف شیروانی در لواسان توسط تیم خبره ویلا شمال انجام میشود.

    خدمات نصب ویلا که از طرف شرکت ویلا شمال به عنوان نصاب سقف ویلا ارائه می گردد. به جرات می توان گفت از کمترین قیمتی که برای خدمات نصب سقف ویلا در بازار وجود دارد برخوردار است. برای پروژه های بزرگی که سقف ویلا برای آنها از شرکت ویلا شمال خریداری شده باشد گاها ممکن است که خدمات نصب به صورت رایگان ارائه گردد.

     ویلا لواسان

    ظرافت و کیفیت بالا:

    خدمات نصب ویلا از ظرافت خاص برخوردار است که حتما نصاب سقف شیروانی ویلایی بایستی آن را مد نظر قرار دهد. به علاوه کیفیت طرح پیاده سازی شده در سقف ویلا نیز اهمیت بالایی برخوردار است که بایستی دقیقا بر اساس طرح های از پیش تعیین شده ای که مقرر گردیده باشد.

     اجرای سقف ویلا لواسان

    پشتیبانی بالا:

    نصاب سقف ویلا بایستی خدمات نصبی که به شما ارائه می کند پشتیبانی مناسب و بلند مدت ارائه کند. نصاب سقف ویلا به علاوه بایستی این خدمت پشتیبانی از نصب را به صورت شفاف در قراردادی که با شما ارائه می کند بیان نماید که خیالتان از بابت این موضوع به صورت کامل راحت باشد.

     طراحی سقف ویلا لواسان

    تجربه کافی:

    یکی از مهم ترین نکاتی که بایستی برای انتخاب نصاب سقف ویلا مد نظر قرار دهید این است که شخص یا شرکت مورد نظر از تجربه کافی برخوردار باشد زیر این حوزه نیاز به مهارت بالا که از تجربه کافی منجر می شود نیاز دارد و میزان سالی که شرکت مورد نظر در پیاده سازی سقف ویلا تجربه دارد از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

    شرکت ویلا شمال با تجربه در نصب سقف ویلا می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در این حوزه باشد.

     نصاب شیروانی

    نمونه کار های زیاد:

    یکی دیگر از مواردی که بایستی در انتخاب نصاب سقف شیروانی ویلا مد نظر قرار دهید این است که نمونه کارهای متفاوتی در مکان های مختلف و طرح های مختلف داشته باشد. این مورد می تواند به شما ثابت کند که طرح های پیاده سازی شده توسط نصاب مورد نظر چه میزان کیفیت داشته اند و تا چه میزان در برابر زمان و رطوبت و ... مقاوم بوده اند.

    برای نمونه کارهای سقف ویلا شرکت ویلا شمال کافی است که با ما تماس حاصل فرمایید تا آن ها را به شما معرفی کنیم.

     ویلا لواسان شیروانی

    توانایی پیاده سازی طرح های مختلف:

    یکی دیگر از مواردی که می تواند به شما کمک کند که نصاب سقف ویلا خود را برگزینید این است که شخص یا شرکت مورد نظر تا چه میزان توانایی این را دارد که طرح ها مختلف را پیاده سازی کند. این توانایی منعتف در پیاده سازی انواع طرح سقف ویلا به شما کمک می کند تا هر طرحی را که مد نظر قرار دارید را بتوانید پیاده سازی کنید. به علاوه شخص حقیقی یا حقوقی مورد نظر تا تجربه کافی و مهارت بالا نداشته باشد نمیتواند طرح مورد نظر شما را پیاده سازی کند.

     نصاب لواسان

    نصاب و مجری سقف ویلا در لواسان

    نتیجه گیری:

    برای انتخاب نصاب سقف ویلا مورد توجه قرار دادن نکات فوق ضروری است. به علاوه نکات فوق نکات دیگری نیز وجود دارد از درجه اهمیت کمتری برخوردار هستند و حتی شما نیز ممکن است شاخص هایی را در انتخاب شرکت نصاب سقف ویلا مد نظر قرار داده باشید. شرکت ویلا شمال تجربه در نصب سقف ویلا می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در این زمینه باشد.

     

    لینک کوتاه مطلب : http://v.ht/lavasan-villa | http://bit.do/lavasan    موضوعات مرتبط:

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]

    اجرای سقف ویلا در لواسان

    اجرای سقف ویلا در لواسان

    ویژگی های سقف ویلا در لواسان چگونه باید باشد ؟

    در این مقاله میخواهیم درباره اجرای سقف ویلا در لواسان صحبت کنیم.لواسان یکی از مناطق مرطوب تهران است که به سبب بارش های مداومی که در آن رخ می دهد. اکثر خانه ها و ویلا ها از سقف ویلا در لواسان استفاده می کنند.نکات مهم زیادی را در زمان انتخاب سقف ویلا در لواسان بایستی مد نظر قرار دهید. در این مقاله قصد داریم به بیان این شاخص های کمک کننده به شما برای انتخاب سقف ویلا در لواسان بپردازیم؟

    سقف ویلا در لواسان

    آب بندی سقف ویلا در لواسان

    مهمترین نکته ای که بایستی برای انتخاب سقف ویلای مناسب در لواسان مد نظر قرار دهید این است که آیا سقف ویلایی مود نظر از آب بندی صحیح و بدون نقص برخوردار است یا خیر،این نکته بسیار اهمیت دارد و اگر به آن بی توجهی کنید در ادامه هزینه های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.

    آب بندی کامل تنها ویلای شما را از رطوبت هوا و نم بارش ها محافظت نمی کند بلکه فایده مهم دیگر آن ممانعت از ورود حشرات موذی به داخل ویلا است.همچنین اگر آب بندی سقف ویلایی در لواسان از استاندارد های بین المللی برخوردار باشد به عایق بودن گرمایی ویلا و بهینه سازی مصرف انرژی نیز کمک می کند.

    اجرای سقف شیبدار لواسان

    کیفیت سقف ویلا در لواسان

    درست است که قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است اما به شما پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه کیفیت سقف ویلای خود در لواسان را قربانی قیمت پایین نکنید. زیرا اتفاقات ناخواسته ای در ادامه روند برای شما رخ خواهد داد که هزینه گزافی به سبب تعمیر یا تعویض سقف ویلا برای شما می تراشد.

    عوامل مهم زیادی را می توانید به عنوان ملاک کیفیت سقف ویلا در لواسان در نظر بگیرید. بعضی از این عوامل مانند جنس، رنگ، کشور ساخت، طرح سقف ویلا و ... عوامل استانداردی هستند که نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا آنها را به عنوان شاخص کیفیت در سقف ویلا در نظر می گیرند.

    اجرای شیروانی در لواسان

     اجرا سقف ویلا در لواسان

    به جز مواد نام برده شده یک سری عوامل دیگری نیز وجود دارد که به شما بستگی دارند و نظر شما سبب شده است که آن را به عنوان ملاک کیفیت در نظر بگیرید. مثلا شاید برای شما این موضوع سقف ویلای مورد نظر کاملا فلزی باشد اهمیت زیادی داشته باشد ولی برای شخص دیگری این نکته اهمیت نداشته باشد.

     

    لینک کوتاه مطلب :

    http://gg.gg/lavasan-villa | http://v.ht/pGSH    موضوعات مرتبط:

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]

    اجرا سردب ساختمان و ویلا

    اجرا سردب ساختمان و ویلا

    ساخت سردرب ساختمان و ویلا

    سردرب چیست؟

    سردرب ها پوششی برای درب های حیاط ورودی ها یا درب های کرکره برقی، در ماشین رو و... میباشد که جهت حفظ درب در مقابل عوامل محیطی مانند بارندگی و آفتاب که مرور زمان در رنگ و کیفیت درب تاثیر منفی دارند بکار میرود.

     اجرا سردرب ساختمان

    سردرب مناسب برای حیاط آپارتمان و ویلا

    یکی از مهمترین عوامل زیبایی منازل مسکونی قرار دادان انواع سردرب و تاج برای درب ورودی ساختمان می باشد.سردرب ها نمای بسیار زیبایی به خانه میدهند و علاوه بر جلوگیری از ریزش باران در منطقه مورد نظر باعث بروز امنیت نیز می شوند.

    اجرا سردرب ویلا

    مزایای سر درب ورودی

    نصب سردرب بر روی درب های حیاط یا در ورودی و درب پارکینگ می تواند از نفوذ بارندگی ها و برخورد عوامل خارجی با خود درب و ایجاد پوسیدگی و رنگ پریدگی درب جلوگیری کند و درب دارای ماندگاری طولانی تری شود.

    سردرب ساختمانی نصاب

    اجرای سردرب بجز حفظ درب ساختمان را از نمای ظاهری بسیار شیک و زیبایی برخوردار میکند و به نمای کلی ساختمان رنگ و رویی بهتر میبخشد.

    نما سردرب ساختمان

    هزینه و قیمت اجرای سردرب ویلا

    اگر در حال ساخت خانه یا ویلا هستید و میخواهید برای طرح سردرب منزل تان تجدید نظر کنید و به دنبال افراد خبره و متخصص هستید با شرکت ویلا شمال از ایده ی اولیه گرفته تا اخرین قدم اجرا در کنار شما هستیم و با به کارگیری نیروهای حرفه ای و سابقه ی اجرایی خود تمامی طرح ها و مدل های سردرب مد نظر شما را اجرا می نماید.

    نما ساختمان سردرب

    سردرب ها در انواع مختلف و طراحی های گوناگون بر اساس نقشه محل ارائه می گردند جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شرکت ویلا شمال تماس حاصل فرمایید.

    اجرای سردب ساختمان و ویلا

    لینک کوتاه مطلب :
    http://gg.gg/house-gate | http://v.ht/3wYf    موضوعات مرتبط:

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]

    آلاچیق فلزی رقیب جدید آلاچیق چوبی؟

    آلاچیق فلزی رقیب جدید آلاچیق چوبی؟

    مدل آلاچیق فلزی رقیب جدید چوبی ها؟

    زمانی که صحبت از آلاچیق میکنیم. همه حواس ها به سمت آلاچیق های چوبی زیبا با نیمکت های چوبی و گلدان های اطرافش می رود. البته که آلاچیق های چوبی زیبایی منحصر به فردی داشته و با طبیعت کاملا همگون و هماهنگ هستند. اما به این معنا نیست که متریال های دیگر را کنار گذاشته و از طرح ها و مدل های جدید استقبال نکنیم.

    آلاچیق فلزی از همین دسته است که اگر به جای درست و به صورت اصولی اجرا شود. حتی می تواند از نمونه های چوبی کاربردی تر و زیبا تر هم باشد. این امر مستلزم این است که شناخت بیش تری از این مدل آلاچیق ها پیدا کرده و اطلاعات کافی در مورد آنها داشته باشیم.

    ساخت سقف آلاچیق

    مزایای آلاچیق فلزی:

    آلاچیق های فلزی و آلمینیومی می توانند نسبت به نمونه های چوبی مزایای خوبی داشته باشند که موجب برتری آنها خواهد شد. یکی از مهمترین این مزایا وزن کم تر و انعطاف پذیری آن است. اگر به تصاویر دقت نمایید میتوانید نمونه های پرکار با دیتیل های زیاد را در میان این آلاچیق ها بیابید اگر شما یه سراغ نمونه های پیش ساخته فلزی بروید میتوانید نصب سریع و آسان آنها را از نزدیک مشاهده کنید.

     قیمت سقف آلاچیق

    از مزایای دیگر آلاچیق های فلزی می توان به این اشاره کرد که در هر آب و هوایی قابل استفاده بوده و می توانند با طرح ها و مدل های متنوع از سنتی تا مدرن شکل بگیرند. این سازه ها که به صورت مکانیکی نیز طراحی می شوند. می توانند محدوده بسیار وسیعی را پوشش بدهند. البته بستگی به مدل و طرح آلاچیق میزان فلز به کار رفته در آن و در نتیجه وزن و قیمت آلاچیق متفاوت خواهد بود. هر چه میزان فلز بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر خواهد بود. اما به طور کلی هزینه تیرهای فلزی برای قرار دادن سقف از 700 هزار تا یک 1 میلیون و 800 هزار تومان است.

     مزایای آلاچیق فلزی

    انواع مدل آلاچیق فلزی ؟

    مدل های آلاچیق فلزی می تواند شامل شکل های هندسی مانند چهار گوش. پنج گوش، تا دایره باشند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سازه ها در این است که می توانید سقف های گوناگونی را با آن اجرا نمایید. از سقف های شیشه ای و متحرک گرفته تا طرح های پارچه های و حتی چوبی اگر به تصاویر بالا دقت کنید متوجه تفاوت زیاد سازه های این آلاچیق ها می شوید. برخی دارای ستون ها ضخیم و بزرگ هستند و برخی دیگر با ظرافت هر چه تمام تر تزییات پر کاری را به نمایش می گذارند.

    اگر متریال انتخابی شما آلمینیوم باشد باید به این نکته توجه داشته باشید که این ماده در عین مقاوم و بادوام بودن. وزن بسیار پایینی داشتی و این مضوع برتری ویژه ای را به آن داده است.

    اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست ندارید سازه فلزی در بین درختان و گیاهان محوطه تان دیده بشود به راحتی می توانید آن را پنهان نمایید. این کار می تواند با دو روش صورت پذیرد یکی با نصب نمای چوبی بر روی آلاچیق فلزی و دیگری با استفاده از پرده های پارچه ای که در اطراف آن آویزان می شوند.

    ساخت سقف آلاچیق

    لینک کوتاه مطلب : http://v.ht/alachigh | http://gg.gg/f517a

         موضوعات مرتبط:

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]

    اجرای سقف ویلا در کرج؟

    اجرای سقف ویلا در کرج؟

    اجرا و نصاب سقف ویلا در کرج؟

    اگر به دنبال یک شرکت خوب سقف ویلا در کرج می گردید. ما به شما کمک می کنیم که بهترین انتخاب را انجام دهید. برای خرید سقف ویلا در کرج بایستی شاخص های استاندار متفاوتی را در نظر بگیرید که در ادامه این شاخص ها را به شما معرفی میکنیم.

    شرکت ویلا شمال با بیش از 10 سال تجربه در اجرای انواع سقف های ویلایی در کرج مفتخر خواهد بود تا بتواند با بهترین قیمت بازار، کیفیت بالا، و پشتیبانی بلند مدت و طرح لاکچری مجری سقف ویلا در کرج باشد.

    سقف ویلا در کرج

    هزینه سقف ویلا در کرج؟

    یکی از مهمترین فاکتور هایی که برای خرید سقف ویلا در کرج بایستی مد نظر قرار دهید. قیمت تمام شده پروژه سقف ویلا شماست طبیعتا برای دو پروژه مشابه به لحاظ کیفیت و پشتیبانی و طرح مشابه سقف ویلایی مطلوب است که بتواند با قیمت پایین تری اجرا شود.

    قیمت سقف ویلا در کرج به عوامل گوناگونی بستگی دارد از جنس سقف ویلایی مورد نظر گرفته تا کیفیتی که برای سقف مورد نظر شما ارائه می شود.درست است که قیمت تمام شده سقف ویلا در کرج بسیار اهمیت دارد. اما باید حتما مد نظر قرار دهید که قیمت همه چیز نیست و عوامل دیگری نیز در این موضوع دخیل هستند.

    نصاب شیروانی در کرج

    جنس و کیفیت سقف ویلا در کرج؟

    عامل مهم دیگری که برای انتخاب سقف ویلایی در کرج بایستی مد نظر قرار دهید. کیفیت و جنس سقف ویلا است.این نکته را حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه کیفیت را قربانی قیمت نکنید. زیرا اگر یک جنس بی کیفیت و قیمت پایین تهیه کنید در ادامه مجبور خواهید شد هزینه خیلی گزاف تری را بابت تعمیر سقف ویلا و یا حتی تعویض سقف ویلا در کرج نمایید.

    شاخص های زیادی را شما می توانید برای یک سقف ویلایی با کیفیت مد نظر قرار دهید. اعم از جنس، رنگ، آبندی، مقاومت، رطوبتی، مقاومت الکتریکی و ... اما این مورد نیز پروژه به پروژه میتواند متفاوت باشد. هر آنچه را که برای یک جنس با کیفیت سقف ویلا در نظر دارید به صورت کاملا واضح با مجری سقف ویلایی خود مطرح کنید و از او بخواهید تمامی موارد را در قرارداد ذکر کند. اینگونه هم اعتماد سازی بیشتری برای شما صورت می گیرد و هم آنچه که مد نظر شماست دقیقا اجرا خواهد شد.

     خدمات سقف ویلا الاچیق کرج

    گارانتی سقف ویلا در کرج؟

    نکته مهم دیگری که در انتخاب شما برای سقف ویلا می تواند بسیار موثر باشد گارانتی سقف ویلایی در کرج است. این مورد ارتباط تنگاتنگی با کیفیت ارائه شده در سقف ویلای شما دارد. طبیعتا هر چه یک جنس مانند همین سقف های ویلایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد.گارانتی مجری آن برای جنس مورد نظر بیشتر خواهد بود زیرا یک جنس با کیفیت عمر بیشتری می کند.

    مدت زمان گارانتی را نیز از مجری خود به صورت شفاف بپرسید و از او بخواهید که این مدت زمان گارانتی مورد نظر را نیز به صورت یک بند جداگانه و شفاف در قراردادی که در ابتدا برای اجرای سقف ویلا در کرج می بندید ذکر نماید و مواردی که شامل گارانتی می شود را نیز به صورت شفاف در قرارداد بیان کند.

    نکته آخر درباره سقف ویلا در کرج؟

    تمامی سعی ما در این مقاله این بود که به شما شاخص هایی را برای انتخاب بهترین سقف ویلا در کرج بدهیم شاخص های بیان شده شاخصه های استانداردی هستند که وجود آنها در هر پروژه ای لازم است اما کافی نیست قطعا شما نیز ممکن است عوامل گوناگون زیاد دیگری را مد نظر داشته باشید که بایستی در پروژه اجرا شود. تمامی آنها را در قالب یک به مجری سقف ویلایی خود ارائه کنید.

    از طرفی پروژه های مختلف ممکن است هر کدام مواردی خاص را در برگیرند که سبب افزایش زمان یا بروز یک چالش در اجرای سقف ویلا شوند.از مجری خود بخواهید در ابتدا بعد از بازدید از محل، تمامی موارد که ممکن است در پروژه سبب ایجاد چالش شوند را بیان کند و اینکه چه راه حلی برای آنها اندیشیده است. از این که وقت شریف خود را صرف مطالعه این مقاله نموده اید سپاس گزارم.

    لینک کوتاه : http://gg.gg/karaj-villa | http://v.ht/H7ql    موضوعات مرتبط:

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۲۰ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]

    اجرا سقف ویلا در دماوند

    اجرا سقف ویلا در دماوند

    هر آنچه که باید در مورد اجرای سقف شیروانی در منطقه دماوند بدانیم؟

    همانطور که می دانید امروزه ویلاهای زیادی جهت گذراندن زمان تعطیلات و همچنین برای اقامت گردشگران که البته بیشتر در مناطق خوش آب و هوا و منطقی که دارای بارندگی زیاد هستند مانند شمال کشور و منطقه ی لواسانات و دماوند ساخته می شوند.

     همانطور که در بالا اشاره کردیم این ویلا ها بیشتر در مناطق ساخته می شوند که دارای بارش  برف و باران زیاد هستند بنابراین سقف این ویلاها باید با سایر ساختمان های مناطق دیگر متفاوت باشند به گونه ای که بارش زیاد برف برروی سقف باعث سنگینی سقف و ایجاد خسارت ناشی از آن نشود. از این رو برای جلوگیری از بروز این چنین حوادث و خساراتی طراحان از سقف های شیبدار شیروانی برای سقف های ویلاها استفاده می کنند.

    اجرای سقف ویلا در دماوند

    اجرای سقف های شیروانی در دسته سقف های شیبدار قرار دارند و به هر گونه ای طراحی شده اند که در هنگام بارش برف و باران به دلیل زاویه شیبی که در آنها وجود دارد برف از روی سقف به طرف پایین سرخورده و در نهایت بر روی زمین می ریزد و این مضوع از نشستن برف ایجاد سنگینی برروی سقف جلوگیری می کند. و مانع تخریف و ایجاد خسارت اجرای سقف شیروانی یا ویلا؟

     اجرای سقف ویلا در دماوند

    طراحان و سازندگان اجرای سقف شیروانی ویلاها این سقف های شیروانی که نوعی سقف شیبدار هستند را برای ساخت ویلاها مناسب می دانند.

     

    ویلا دماوند

     طراحی و اجرای سقف شیروانی:

    سقف های شیروانی شکلی سه گوش را به نمای سقف ویلا می دهند.امروزه سازندگان اجرای سقف شیروانی ویلاها از سقف های شیبدار به ویژه سقف های شیروانی به خاطر این ویژگی که دیگر نیازی به برف روبی نیست و باعث جلوگیری از نفوذ آب باران می شود در مناطق سردسیر، بارانی و برف استفاده می کنند. شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که شیب این سقف ها چقدر است؟

     نصاب شیروانی در دماوند

    شیب به کار رفته در سقف های شیروانی چند درجه است؟

    شیب به کار رفته در سقف های شیروانی بین ۳۵ الی ۵۰ درجه می باشد و همچنین طراحی و شیب مناسب است که استفاده از آنها را برای پوشش سقف ویلا ها در مناطق برفی و بارانی مناسب تر است.

     نصاب شیروانی

    فواید اجرای سقف شیروانی نصبت به سقف های عادی ساختمان؟

    علاوه بر این سقف های شیروانی برای آب و هوای برفی و بارانی مناسب و در مقابل سرمای شدید فصل زمستان مقاوم هستند.

    همچنین برای مناطق دیگر با آب و هوای گرم نیز از آنها استفاده می کنند.

    زیرا این سقف های شیروانی شیبدار در مقابل نور شدید افتاب نیز مقاومت خوبی دارند.

    از خصوصیات دیگر این سقف ها مقاومت در برابر آتش سوزی است با توجه به این که جنس این سقف ها از مقاومت بیشتری در برابر آتش سوزی برخوردار می باشد.

    damavand-villa-5 نصاب شیروانی اجرا سقف شیبدار ویلا شمال09123409261

    این سقف ها دارای رنگ بندی های بسیار زیادی و همچنین بسیار زیبایی هستند و نکته مهم تر این که این رنگ ها بسیار با دوام هستند و با بارش برف و باران و تابش شدید نور خورشید به راحتی از بین نخواهند از بین رفت که در سقف های دیگر این امکان استفاده از ترکیب رنگ های کمتری وجود دارد؟

     اجرا ویلا دماوند

    الزام اجرای سقف های شیبدار شیروانی در مناطق ویلایی:

    این سقف ها قابلیت نصب برروی انواع سازه های گوناگون را دارند و جنس سازه به کار رفته مهم نیست هم برروی سازه های چوبی و هم برروی سازه های فلزی قابلیت نصب را دارند.

    موضوع مهم دیگر در این سقف های شیروانی این است که این سقف ها دارای وزن خیلی سبکی هستند اما بر خلاف تصور مقاومت و ایمنی بالایی در برابر زلزله دارند علاوه بر ویژگی های فوق که در مورد ایمنی بالایی این سقف های شیروانی ذکر کردیم

    موضوع مهم دیگر طراحی منحصر به فرد و زیبایی آنها می باشد که اهمیت بسیار زیادی در بحث زیبا سازی نمای ویلا دارد.

    سقف های شیروانی در انواع مختلفی ساخته می شوند که از جمله آنها می توانیم به مواردی همچون سقف های ویلایی کلاسیک اشاره کرد.

     طراحی ویلا دماوند

    امزایای اجرای سقف شیروانی:

    مضوع جالبی توجه این است که برای ساخت سقف های ویلایی به صورت شیروانی ابتدا از گل و بعدها از محصولات سیمانی استفاده می شد تا این که به پیشرفت تکنولوژی و صنعت کم کم سقف های شیروانی از جنس ورق های گالوانیزه طرح دار برای ساخت سقف های ویلایی به کار گرفته شد.

    دماوند ویلا

    یکی از معیارهای مهم برای سازندگان ویلاها بحث هزینه های ساخت و ساز است. خبر خوش این است که این سازندگان اگر تصمیم به استفاده از سقف های شیروانی با همه مزایایی که به آنها اشاره کردیم برای سقف های ویلا ی خود دارند نباید نگران هزینه های این سقف ها باشند. زیرا این سقف ها به نصبت دیگر سقف ها در قیمت های بسیار مناسب و به صرفه در اختیار آنها قرار می گیرند و هزینه های آنها را بسیار کاهش می دهد چرا که هزینه های خرید محصول و همچنین زیر سازی مورد نیاز برای سقف های ویلایی به شدت کاهش یافته است.

    ساخت ویلا دماوند

    یکی دیگر از مزایای استفاده از سقف های ویلایی این است که مدت زمان که ما برای نصب این سقف ها نیاز داریم خیلی کم می باشد. همینطور تنوع زیادی که در طراحی و رنگ بندی این سقف ها استفاده شده برای خریداران و سازندگان این امکان را فراهم می کند تا قدرت انعطاف بیشتری داشته باشد؟

    سقف شیروانی دماوند

    موارد گوناگون استفاده از سقف های شیبدار شیروانی:

    از سقف های شیروانی و شیبدار تنها برای پوشش سقف ویلا ها استفاده نمی شوند.

    بلکه کاربردهای دیگری از جمله پوشش سقف های سالن های ورزشی، سوله ها و کارخانه ها، پمپ بنزین، انبارها و خیلی از سطوح شیبدار نیز دارند. چرا که به دلیل رنگ بندی های متنوع و همچنین وزن سبک این سقف های شیروانی که از جنس گالوانیزه هستند هیچ محدودیتی برای پوشش هرگونه سقف و نصب برروی دیوار و نمای ساختمان و غیره را دارند. با توجه به این همه مزایای بسیار که در مورد سقف های شیروانی ذکر کردیم اگر شما دارای ویلایی در شمال کشور و یا نقاطی دیگر مانند لواسان و دماوند و یا حتی سالن ورزشی و یا هر مکان دیگری هستید که نیاز به سقفی دارد که آن مکان را در برابر هر گونه بارندگی برف و باران و یا تابش شدید نور خورشید و غیره محافظت کند؟

    ساخت ویلا در دماوند البرز

    شرکت ویلا شمال چه نوع سقف های شیروانی را به شما پیشنهاد می دهد؟

    انواع پوشش سقف های شیبدار

    انواع پوشش و متریال بام شیبدار

    انواع پوشش سقف های شیبدار سنگی

    انواع پوشش سقف های شیبدار چوبی

    انواع پوشش سقف های شیبدار ترکیبی

    انواع پوشش سقف های شیبدار شینگل

    انواع پوشش سقف های شیبدار دکرا

    انواع پوشش سقف های شیبدار سفال

    انواع پوشش سقف های شیبدار پرچین

    انواع پوشش سقف های شیبدار آندوویلا

    انواع پوشش سقف های شیبدار تایل تکی

    انواع پوشش سقف های شیبدار ورق های

    طرح سفال، شادولاین، ذوزنقه، سینوسی،

    انواع پوشش سقف های شیبدار فلزی

    خدمات ویلا منطقه دماوند

    در نهایت زمانی که میخواهید برای ساختمان خود سقف مناسبی انتخاب کنید. باید در وهله نخست به تهیه لیستی از انواع سقف و انواع پوشش سقف که در منطقه آب و هوایی شما کاربرد دارند بپردازید و همچنین سقف هایی که در چنین شرایطی آسیب پذیر بوده و دوام نمی آوردند را بشناسید. به عنوان مثال اگر در محل زندگی شما برف و باران به طور شدید می بارد تند بودن شیب سقف باعث می شود حجم بالای برف به روی سقف ساختمان شما باقی نماند و به آسانی از بام شما سرازیر شود. با محدود کردن گزینه هایی که پیش رویتان است می توانید به درک صحیحی از نیازهای خود برسید. فضای بیشتری احتیاج دارید یا ترجیح می دهید خانه ای مطابق با استانداردهای حفظ محیط زیست بنا کنید. و در نهایت تصمیم بگیرید چه سبکی و استایلی را انتخاب کنید. تمامی این نکات را به دقت مرور کنید تا سرانجام به خانه رویایی خود دست یابید؟

    ویلا دماوند شمال

    اجرا سقف شیروانی در دماوند

    لینک کوتاه مقاله :

    http://v.ht/damavand-villa | http://bit.do/e72La    موضوعات مرتبط:

    برچسب‌ها: ،

    ادامه مطلب
    [ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۰:۱۲ ] [ بانه انتخاب ]
    [ نظرات (0) ]
    [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]