کولرگازی 24000 ال جی

نحوه استفاده از ریموت کنترل کولرگازی 24000 ال جی

دکمه روشن / خاموش ساعت زمان سنج

(On / Off Timer)

در صورت فشردن این دکمه کولرگازی در حالت زمان سنج قرار گرفته که در این صورت میتوان به سیستم زمان داد تا مثلا نیم ساعت روشن باشد سپس بصورت خودکار خاموش شود.

دکمه تنظیم زمان سنج

(Time Setting)

با استفاده از این دکمه میتوان تعیین کرد که کولرگازی در چه زمانی روشن و یا در چه زمانی بصورت خودکار خاموش شود.

دکمه تنظیم / توقف ساعت زمان سنج

(Timer Set / Cancel)

با فشردن این دکمه حالت قبلی که فعال کرده بودید غیرفعال خواهد شد.

دکمه خاموش شدن خودکار

(Sleep Mode Auto)

از این دکمه میتوانید برای خاموش شدن خوذکار کولرگازی 24000 ال جی استفاده کنید. بطوریکه مثلا میخاهید از خانه خارج شوید ولی دمای محیط زیاد تغییر نکند که در این صورت به کولرگازی دستور میدهید بعد از مدت زمانی مشخص خاموش گردد.

دکمه جریان هوا

(Air Circulation Button)

این گزینه جریان هوا بدون سرمایش و گرمایش را ایجاد می کند.

 

دکمه کنترل درجه حرارت اتاق

(Room Temperature Checking)

با فشردن این دکمه دمای کولرگازی روی صفحه دیجیتال آن به نمایش درمیاید.

 

دکمه روشن و خاموش کردن فیلتر پلاسما

(Plasma)

برخی از سیستمهای تهویه هوا دارای فیلتر خاصی می باشند که جهت پاکسازی هوای خروجی از عوامل بیماری زا و نامطبوع تعبیه شده اند.

این فیلتر  با حذف عوامل آلرژی زا، باکتریها، ویروسها، قارچ ها، بوهای نامطبوع و گرد و غبار، هوای اتاق را به طور کامل تصفیه می‌کند.

این فیلترها دارای روزنه های خاصی می باشند که به مرور زمان اغشته به عوامل بیماری زا میشوند که در این صورت باید در دوره های زمانی خاصی تعویض گردند.

با استفاده از این دکمه میتوانید فیلتر را فعال و یا غیر فعال کنید. مثلا زمانیکه از دستگاه تهویه دیگری در محیط استفاده میکنید به کار بردن فیلتر پلاسما غیرضروری میباشد.

 منبع:

https://banehentekhab.com/کولر-گازی/کولر-گازی-lg/کولر-گازی-ال-جی-24000-اینورتر-و-کم-مصرف-a-بیگ-اینورتر-فروشگاه.html

منابع:


shorturl.at/aFSX4

https://tinyurl.com/tdllj2d

https://bit.ly/2OZobPY

https://is.gd/e6UeVN

https://v.ht/YIUC

http://i3t.ir/A8Yfx

http://gg.gg/fzbg0

https://opizo.com/ZKUmvO

http://bit.do/fj2kW

https://b2n.ir/062098

 موضوعات مرتبط: کولرگازی ال جی

برچسب‌ها: کولرگازی 24000 ال جی، کولرگازی 24000 ال جی اینورتر، کولرگازی 24000 ال جی بانه، قیمت اسپلیت ال جی ال جی، خرید کولرگازی ال جی 24000،

ادامه مطلب
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۴:۵۴ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]

کولرگازی ال جی 18000

سرویس کولرگازی 18000 ال جی

عدم سرویس سالیانه کولرگازی ال جی

سرویس کولرگازی در فواصل زمانی مناسب و منظم نه تنها عمر قطعات و سیستم را بطور قابل توجهی افزایش میدهد بلکه بسیاری از مشکلات اعم از اشتباه در نصب و اتصال لوله های کولرگازی در زمان نصب را برطرف نمود. همچنین گرد و خاک و دیگر عوامل مزاحم بر سر راه جریان هوا برداشته خواهد شد که هم هوای سالم و تر و هم باکیفیت تری در اختیار خواهید داشت.

آپشن های کولرگازی 18000 ال جی

یکی از آپشن هایی که توسط شرکت ال جی در  محصولات کولرگازی همانند ریموت کنترل تعبیه نموده است قفل آن میباشد تا هم راحتتر تمیز شود و هم اینکه تغییرات ناخواسته بصورت اشتباه  و یا توسط کودکان اعمال نشود که خود عامل مشکلات دیگری در سیستم تهویه هوا میشود.

معمولا هر برند و تولید کننده‌ای روش خاص خود را در صورت تعبیه چنین قفلی در نظر دارد ولی کولرهای گازی ال جی عموما به این آپشن مجهز هستند.

قبلا در مقاله راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی به توضیح انواع دکمه‌ها و قابلیت‌های این کنترل ها پرداختیم و در این مطلب روش استفاده از قفل کنترل کودک بطور کامل تشریح میشود.

در برخی از مدلهای کولرگازی ریموت کنترل شکل و نشان خاصی ندارد و یا حتی از این قابلیت پشتیبانی نمیکند اما در عموم کولرهای گازی ال جی این قابلیت عنوان شده است و روی کنترل به شکل علامت قفل بسته نشان داده شده است که برای قفل نمودن ریموت کنترل کافیست 3 الی 5 ثانیه دکمه قفل را روی ریموت فشار دهید تا قفل فعال شود.

اکنون در صورت بازنمودن قفل ریموت طبق روال قبل دکمه قفل را چند ثانیه فشار دهید تا قفل غیر فعال شود و تنظیمات خود را روی کولرگازی انجام دهید.

لازم به ذکر است که در زمان قفل ریموت تمام دکمه های آن غیر فعال میشود پس برای بالا و پایین نمودن دما لازم است کنترل از حالت قفل برداشته شود.

منبع:

https://banehentekhab.com/کولر-گازی/کولر-گازی-lg/کولر-گازی-18000-ال-جی-اینورتر-و-کم-مصرف-a-با-برد-اینورتر-و-گاز-r410a-فروشگاه.html

منابع:


shorturl.at/gwM58

https://bit.ly/35dtpNq

https://tinyurl.com/sll4lf8

https://is.gd/w9uPr7

https://v.ht/Dft1h

http://i3t.ir/tcORR

http://gg.gg/fzayy

https://opizo.com/yX9rKs

http://bit.do/fjZYh

https://b2n.ir/513532

 موضوعات مرتبط: کولرگازی ال جی

برچسب‌ها: کولرگازی 18000 ال جی، کولرگازی 18000 ال جی در بانه، اسپلیت 18000 ال جی، کولرگازی ال جی 18000، کولرگازی 18000 اینورتر ال جی، خرید کولرگازی ال جی 18000،

ادامه مطلب
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۷:۴۸ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]

کولرگازی 18000 ال جی در بانه

 

دلایل خاموشی ناگهانی کولرگازی  18000 ال جی

1.ترموستات ایراد دارد

وقتی دمای کولرگازی را بالاتر یا پایینتر تنظیم میکنیم در واقع ترموستات کولرگازی ال جی این دستور را به برد میدهد تا کمپرسور متناسب با ان دما عمل کند. بنابراین اگر ترموستات به درستی کار نکند فرمان مناسب به کولرگازی داده نمیشود و همین امر موجب خاموشی و یا حتی روشنی ناگهانی کمپرسور میشود.

بنابراین یکی از قطعاتی که باعث می‌شود کولر مرتبا خاموش شود خرابی ترموستات است. جهت تست سلامت ترموستات کولرگازی تعمیرکاران بانه انتخاب دو راه را امتحان میکنند.

اول استفاده از یک ترموستات سالم و تعبیه آن است تا عیب سیستم مشخص گردد و یا اینکه با استفاده از یک آمپرمتر میزان آمپر مصرفی توسط ترموستات مشخص گردد.

در صورت سلامت کامل ترموستات نتیجتا باید سیم های رابط آن چک شوند تا از اتصال های غیرمعمول و کوتاه مطمئن شد.

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی.2

مسدود شدن جریان گاز

در صورتیکه مسیر عبور گاز کولر که دلیل اصلی تولید هوای خنک نیز می باشد مسدود گردد بعد از روشن شدن کولرگازی بلافاصله با تولید صدایی غیرمعمول خاموش خواهد شد.

رله استارت سوخته است

خراب بودن رله استارت نیز دلیل عمده خاموشی ناگهانی کولرگازی و یا روشن نشدن آن می باشد. اگر شستی اورلود را فشار داده و رها کردید و کمپرسور به کار افتاد یعنی رله خراب است. رله استارت قابل تعمیر نیست و باید در هر صورت تعویض گردد.

اورلود را بررسی کنید

مشکلا اورلود نیز میتواند موجب خاموشی ناگهانی کولرگازی شود. اورلود را می‌توانید با یک آمپرمتر تست کنید. طبق این روش از آمپرمتر بجای اورلود استفاده میشود که اگر کمپرسور به راه افتاد نتیجتا اورلود خراب است و نیاز به رفع مشکل است.

تعمیر و تعویض اورلود کمی مشکل است و بهتر است این کار توسط کارشناس تعمیر کولرگازی انجام شود. چرا که بعد از تعمیر و یا تعویض باید موتور از نو سیم پیچی و شارژ گردد.

 

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی.3

اینورتور خراب شده است

تجهیز کولر گازی به کیت الکترونیکی اینورتر سبب کاهش هزینه های برق مصرفی میشود که این قطعه در اکثر کولرهای جدید قرار داده شده است. اگر این قطعه خراب باشد اجازه روشن شدن به کولرگازی را نمی‌دهد.

 منبع:

https://banehentekhab.com/کولر-گازی/کولر-گازی-lg/کولر-گازی-18000-ال-جی-اینورتر-و-کم-مصرف-a-با-برد-اینورتر-و-گاز-r410a-فروشگاه.html

منابع:


shorturl.at/nrAG8

https://bit.ly/369ZXIg

https://tinyurl.com/rzhfpb5

https://is.gd/OO9ZkW

https://v.ht/eceC

http://i3t.ir/3dUt6

http://gg.gg/fzb00

https://opizo.com/rqNZEa

http://bit.do/fjZZE

https://b2n.ir/815517

 موضوعات مرتبط: کولرگازی ال جی

برچسب‌ها: کولرگازی 18000 ال جی، کولرگازی 18000ال جی اینورتر، کولرگازی 18000ال جی کم مصرف، قیمت کولرگازی 18000ال جی، خرید کولرگازی 18000 ال جی از بانه، کولرگازی ال جی18000، قیمت کولرگازی ال جی18000، کولرگازی ال جی18000 اینورتر، خرید کولرگازی ال جی18000،

ادامه مطلب
[ ۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۸:۳۳ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ]