كولرگازي 24000 ال جي

نحوه استفاده از ريموت كنترل كولرگازي 24000 ال جي

دكمه روشن / خاموش ساعت زمان سنج

(On / Off Timer)

در صورت فشردن اين دكمه كولرگازي در حالت زمان سنج قرار گرفته كه در اين صورت ميتوان به سيستم زمان داد تا مثلا نيم ساعت روشن باشد سپس بصورت خودكار خاموش شود.

دكمه تنظيم زمان سنج

(Time Setting)

با استفاده از اين دكمه ميتوان تعيين كرد كه كولرگازي در چه زماني روشن و يا در چه زماني بصورت خودكار خاموش شود.

دكمه تنظيم / توقف ساعت زمان سنج

(Timer Set / Cancel)

با فشردن اين دكمه حالت قبلي كه فعال كرده بوديد غيرفعال خواهد شد.

دكمه خاموش شدن خودكار

(Sleep Mode Auto)

از اين دكمه ميتوانيد براي خاموش شدن خوذكار كولرگازي 24000 ال جي استفاده كنيد. بطوريكه مثلا ميخاهيد از خانه خارج شويد ولي دماي محيط زياد تغيير نكند كه در اين صورت به كولرگازي دستور ميدهيد بعد از مدت زماني مشخص خاموش گردد.

دكمه جريان هوا

(Air Circulation Button)

اين گزينه جريان هوا بدون سرمايش و گرمايش را ايجاد مي كند.

 

دكمه كنترل درجه حرارت اتاق

(Room Temperature Checking)

با فشردن اين دكمه دماي كولرگازي روي صفحه ديجيتال آن به نمايش درميايد.

 

دكمه روشن و خاموش كردن فيلتر پلاسما

(Plasma)

برخي از سيستمهاي تهويه هوا داراي فيلتر خاصي مي باشند كه جهت پاكسازي هواي خروجي از عوامل بيماري زا و نامطبوع تعبيه شده اند.

اين فيلتر  با حذف عوامل آلرژي زا، باكتريها، ويروسها، قارچ ها، بوهاي نامطبوع و گرد و غبار، هواي اتاق را به طور كامل تصفيه مي‌كند.

اين فيلترها داراي روزنه هاي خاصي مي باشند كه به مرور زمان اغشته به عوامل بيماري زا ميشوند كه در اين صورت بايد در دوره هاي زماني خاصي تعويض گردند.

با استفاده از اين دكمه ميتوانيد فيلتر را فعال و يا غير فعال كنيد. مثلا زمانيكه از دستگاه تهويه ديگري در محيط استفاده ميكنيد به كار بردن فيلتر پلاسما غيرضروري ميباشد.

 منبع:

https://banehentekhab.com/كولر-گازي/كولر-گازي-lg/كولر-گازي-ال-جي-24000-اينورتر-و-كم-مصرف-a-بيگ-اينورتر-فروشگاه.htmlموضوعات مرتبط: كولرگازي ال جي

برچسب‌ها: كولرگازي 24000 ال جي، كولرگازي 24000 ال جي اينورتر، كولرگازي 24000 ال جي بانه، قيمت اسپليت ال جي ال جي، خريد كولرگازي ال جي 24000،

ادامه مطلب
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۴:۵۴ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]

كولرگازي ال جي 18000

سرويس كولرگازي 18000 ال جي

عدم سرويس ساليانه كولرگازي ال جي

سرويس كولرگازي در فواصل زماني مناسب و منظم نه تنها عمر قطعات و سيستم را بطور قابل توجهي افزايش ميدهد بلكه بسياري از مشكلات اعم از اشتباه در نصب و اتصال لوله هاي كولرگازي در زمان نصب را برطرف نمود. همچنين گرد و خاك و ديگر عوامل مزاحم بر سر راه جريان هوا برداشته خواهد شد كه هم هواي سالم و تر و هم باكيفيت تري در اختيار خواهيد داشت.

آپشن هاي كولرگازي 18000 ال جي

يكي از آپشن هايي كه توسط شركت ال جي در  محصولات كولرگازي همانند ريموت كنترل تعبيه نموده است قفل آن ميباشد تا هم راحتتر تميز شود و هم اينكه تغييرات ناخواسته بصورت اشتباه  و يا توسط كودكان اعمال نشود كه خود عامل مشكلات ديگري در سيستم تهويه هوا ميشود.

معمولا هر برند و توليد كننده‌اي روش خاص خود را در صورت تعبيه چنين قفلي در نظر دارد ولي كولرهاي گازي ال جي عموما به اين آپشن مجهز هستند.

قبلا در مقاله راهنماي استفاده از كنترل كولر گازي به توضيح انواع دكمه‌ها و قابليت‌هاي اين كنترل ها پرداختيم و در اين مطلب روش استفاده از قفل كنترل كودك بطور كامل تشريح ميشود.

در برخي از مدلهاي كولرگازي ريموت كنترل شكل و نشان خاصي ندارد و يا حتي از اين قابليت پشتيباني نميكند اما در عموم كولرهاي گازي ال جي اين قابليت عنوان شده است و روي كنترل به شكل علامت قفل بسته نشان داده شده است كه براي قفل نمودن ريموت كنترل كافيست 3 الي 5 ثانيه دكمه قفل را روي ريموت فشار دهيد تا قفل فعال شود.

اكنون در صورت بازنمودن قفل ريموت طبق روال قبل دكمه قفل را چند ثانيه فشار دهيد تا قفل غير فعال شود و تنظيمات خود را روي كولرگازي انجام دهيد.

لازم به ذكر است كه در زمان قفل ريموت تمام دكمه هاي آن غير فعال ميشود پس براي بالا و پايين نمودن دما لازم است كنترل از حالت قفل برداشته شود.

منبع:

https://banehentekhab.com/كولر-گازي/كولر-گازي-lg/كولر-گازي-18000-ال-جي-اينورتر-و-كم-مصرف-a-با-برد-اينورتر-و-گاز-r410a-فروشگاه.htmlموضوعات مرتبط: كولرگازي ال جي

برچسب‌ها: كولرگازي 18000 ال جي، كولرگازي 18000 ال جي در بانه، اسپليت 18000 ال جي، كولرگازي ال جي 18000، كولرگازي 18000 اينورتر ال جي، خريد كولرگازي ال جي 18000،

ادامه مطلب
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۷:۴۸ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]

كولرگازي 30000 گري

شركت محبوب و پرطرفدار گري به عنوان يكي از شركت هاي فعال در زمينه توليد انواع محصولات سرمايشي و گرمايشي به خوبي توانسته است با توليد محصولات باكيفيت و بعضا زيباي خود نبض بازار را به دست بگيرد. امروزه كمتر كسي است كه از محصولات سرمايشي و گرمايشي استفاده نكند با اين حال در اين مقاله به سراغ معرفي و بررسي  قيمت كولرگازي 30000 گري خواهيم رفت تا شما عزيزان بتوانيد در كمترين زمان ممكن انتخاب خوب و كاملا درستي را داشته باشيد. با اين حال در اين مقاله سعي نموده ايم اطلاعات كاملي را از كولر گازي 30 زهار گري در اختيار شما عزيزان قرار دهيم.

 

چرا بايد كولرگازي 30 هزار را انتخاب كنيم؟
در حالت كلي شما قطعا يك كسب و كار بزرگ و يا يك خانه نسبتا بزرگ داريد كه در اين وصرت به دنبال كولر گازي با ظرفيت 30 هزار هستيد. بايد بدانيد كه كولر هاي گازي ظرفيت 30 هزار مي توانند براي يك محيط 110 متري بسيرا مناسب واقع گردند. در اين صورت پيشنهاد مي شود كه براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص با مشاوره هاي ما در تماس باشيد.

 

چگونه مي توانم كولر گازي را خريداري كنم؟
براي آن كه بتوانيد كولرگازي مناسب و منحصر به فرد خود را تهيه و خريداري كنيد مي توانيد از فروشگاه اينترنتي بانه انتخاب محصولات سرمايشي و گرمايشي خاص خود را با بالاترين كيفيت و قيمتي بسيار مناسب تهيه و خريداري كنيد از اين رو براي كسب اطلاعات بيشتر لطفا از طريق شماره تلفن هاي موجود در وبسايت با ما در تماس باشيد.

منبع:

https://banehentekhab.com/كولر-گازي/كولر-گازي-gree/كولر-گازي-و-اسپليت-گري-۳۰۰۰۰-كم-مصرف-با-گريد-a-فروشگاه.html

 

ما در اين قسمت اطلاعات كاملي را در خصوص قيمت كولرگازي 30000 گري در اختيار شما دوستان و همراهان گرامي قرار داديم زين پس شما مي توانيد با مراجعه به وبسايت بانه انتخاب اطلاعات كامل تري را دريافت كنيد و با پشتيبانان وبسايت در تماس باشيد.موضوعات مرتبط: كولر گازي گري

برچسب‌ها: كولرگازي گري، كولرگازي 30000 گري، قيمت كولرگازي گري، قيمت اسپليت گري، كولرگازي 30000 اينورتر گري، خريد كولرگازي گري از بانه، قيمت كولرگازي گري،

ادامه مطلب
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۸:۵۲ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]

كولرگازي 18000 ال جي در بانه

 

دلايل خاموشي ناگهاني كولرگازي  18000 ال جي

1.ترموستات ايراد دارد

وقتي دماي كولرگازي را بالاتر يا پايينتر تنظيم ميكنيم در واقع ترموستات كولرگازي ال جي اين دستور را به برد ميدهد تا كمپرسور متناسب با ان دما عمل كند. بنابراين اگر ترموستات به درستي كار نكند فرمان مناسب به كولرگازي داده نميشود و همين امر موجب خاموشي و يا حتي روشني ناگهاني كمپرسور ميشود.

بنابراين يكي از قطعاتي كه باعث مي‌شود كولر مرتبا خاموش شود خرابي ترموستات است. جهت تست سلامت ترموستات كولرگازي تعميركاران بانه انتخاب دو راه را امتحان ميكنند.

اول استفاده از يك ترموستات سالم و تعبيه آن است تا عيب سيستم مشخص گردد و يا اينكه با استفاده از يك آمپرمتر ميزان آمپر مصرفي توسط ترموستات مشخص گردد.

در صورت سلامت كامل ترموستات نتيجتا بايد سيم هاي رابط آن چك شوند تا از اتصال هاي غيرمعمول و كوتاه مطمئن شد.

علت خاموش شدن ناگهاني كولر گازي.2

مسدود شدن جريان گاز

در صورتيكه مسير عبور گاز كولر كه دليل اصلي توليد هواي خنك نيز مي باشد مسدود گردد بعد از روشن شدن كولرگازي بلافاصله با توليد صدايي غيرمعمول خاموش خواهد شد.

رله استارت سوخته است

خراب بودن رله استارت نيز دليل عمده خاموشي ناگهاني كولرگازي و يا روشن نشدن آن مي باشد. اگر شستي اورلود را فشار داده و رها كرديد و كمپرسور به كار افتاد يعني رله خراب است. رله استارت قابل تعمير نيست و بايد در هر صورت تعويض گردد.

اورلود را بررسي كنيد

مشكلا اورلود نيز ميتواند موجب خاموشي ناگهاني كولرگازي شود. اورلود را مي‌توانيد با يك آمپرمتر تست كنيد. طبق اين روش از آمپرمتر بجاي اورلود استفاده ميشود كه اگر كمپرسور به راه افتاد نتيجتا اورلود خراب است و نياز به رفع مشكل است.

تعمير و تعويض اورلود كمي مشكل است و بهتر است اين كار توسط كارشناس تعمير كولرگازي انجام شود. چرا كه بعد از تعمير و يا تعويض بايد موتور از نو سيم پيچي و شارژ گردد.

 

علت خاموش شدن ناگهاني كولر گازي.3

اينورتور خراب شده است

تجهيز كولر گازي به كيت الكترونيكي اينورتر سبب كاهش هزينه هاي برق مصرفي ميشود كه اين قطعه در اكثر كولرهاي جديد قرار داده شده است. اگر اين قطعه خراب باشد اجازه روشن شدن به كولرگازي را نمي‌دهد.

 منبع:

https://banehentekhab.com/كولر-گازي/كولر-گازي-lg/كولر-گازي-18000-ال-جي-اينورتر-و-كم-مصرف-a-با-برد-اينورتر-و-گاز-r410a-فروشگاه.htmlموضوعات مرتبط: كولرگازي ال جي

برچسب‌ها: كولرگازي 18000 ال جي، كولرگازي 18000ال جي اينورتر، كولرگازي 18000ال جي كم مصرف، قيمت كولرگازي 18000ال جي، خريد كولرگازي 18000 ال جي از بانه، كولرگازي ال جي18000، قيمت كولرگازي ال جي18000، كولرگازي ال جي18000 اينورتر، خريد كولرگازي ال جي18000،

ادامه مطلب
[ ۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۸:۳۳ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]

درباره الكترو صنعت پارسه

درباره الكترو صنعت پارسه

تعميرات تخصصي الكترونيك صنعتي ( تعمير اينورتر درايو ، تعمير سافت استارتر ، تعمير تجهيزات اتوماسيون صنعتي و... )

الكترو صنعت پارسه با سالها تجربه و با همت و هم فكري تعدادي از مهندسين و كارشناسان باسابقه و مجرب در رشته هاي الكترونيك و برق و صنايع وارد بازار كار و تعميرات تخصصي انواع بردهاي الكترونيكي از جمله تعمير اينورتر درايو ، سافت استارتر و تعميرات تجهيزات اتوماسيون صنعتي شده است.

هدف و انگيزه اصلي در راه اندازي اين مجموعه تلاش مستمر در راه ساختن و آباداني ميهن عزيزمان و بي نيازي كشورمان در زمينه تعميرات و خدمات رساني به صنعت بود است .

در همين راستا تكنسينهاي فعال در الكترو صنعت پارسه با بهره گيري از نيروهاي تحصيل كرده و مستعد در عرصه تعميرات اينورتر درايو هاي AC - DC - SERVO ، تعمير سافت استارت،تجهيزات اتماسيون صنعتي،PLC،HMI،تعمير ايسيو و يونيت كنترولرها،تجهيزات مدرن صنعتي،برد لوازم پزشكي،لوازم خانگي در كشورعزيزمان نمودند.

همچنين الكترو صنعت پارسه در زمينه مشاوره و راه اندازي تجهيزات صنعتي فعاليت مستمري داشته و دارد.

سعي و تلاش مديريت الكترو صنعت پارسه افزايش بهره وري همراه با توسعه امكــــــانات سخـــت افزاري و نرم افزاري در شركت و نيز انجام اصولي و كارشناسي كليه پروژه ها با استفاده از امكانات و دانش نيروهاي متخصص بوده است .

همچنين مجموعه ما اماده عقد قرارداد با شركتها - سازمانها و كارخانجات جهت امور گارانتي تامين و نگهداري محصولات توليدي و وارداتي ميباشد.

تعميرات تخصصي در مجموعه الكترو صنعت پارسه :

تعميرات اينورتر هاي صنعتي / سافت استارتر / كنترل دما / ايسيو و يونيتهاي كنترل

 • اينورتر هاي AC                                 
 • اينورترهاي DC
 • سروو درايوها
 • سافت استارتر ها
 • كنترل كننده هاي دما
 • ايسيو و مانيتورهاي ماشيهاي سنگين و راهسازي

تعميرات درايو هاي صنعتي شامل موارد زير ميباشد :

 • تعمير مدار قدرت
 • تعمير مدار سوئيچينگ ( تغذيه )
 • تعمير مدار DC BUS
 • تعمير مدار گيت درايو IGBT
 • تعمير مدار گيت درايو تريستور
 • تست و تعويض پل ديود و IGBT
 • تعمير بانك خازني
 • تعمير مدار CPU
 • تعمير  كارت هاي I/O
 • تعمير كي پد و نمايشگر
 • رفع انواع خطاهاي سخت افزاري و نرم افزاري
 • تعميرات اينورتر

تعميرات سافت استارتر شامل موارد زير ميباشد : ( تعمير سافت استارت )

 • تعمير مدار سوئيچينگ ( تغذيه )
 • تعمير مدار گيت درايو تريستور
 • تعمير مدار باي پس
 • تعمير مدار I/O
 • تست و تعويض تريستور
 • تعمير CPU
 • تعويض رله هاي باي پس
 • تعمير كي پد و نمايشگر
 • رفع انواع خطاهاي سخت افزاري و نرم افزاري

تعميرات كنترل دما شامل موارد زير ميباشد :

 • تعمير مدار سوئيچينگ ( تغذيه )
 • تست رله ها
 • تست سنسور و عملكرد كنترلر
 • تعمير كي پد و نمايشگر
 • رفع انواع خطاهاي سخت افزاري و نرم افزاري

تعميرات ايسيو و مانيتور هاي خودروهاي سنگين و راهسازي : ( تعمير ايسيو )

تعميرات مدارهاي الكترونيكي انواع ماشينهاي راهسازي ، اتوبوس ، تريلر ، كاميون  جرثقيل و ... تمامي برندهاي موجود

 • تعمير يونيت كنترل موتور
 • تعمير يونيت كنترل گيربكس
 • تعمير يونيت مديريت ترمز
 • تعمير يونيت  سيستم تعليق
 • تعمير يونيت توليد باد
 • تعمير يونيت سيستم هشدار
 • تعمير يونيت فلاشر
 • تعمير يونيت كنترل آلاينده هاي خروجي
 • تعمير يونيت كنترل تجهيزات اتاق
 • تعمير مدار كولر و تهويه مطبوع
 • تعمير يونيت ريتاردر
 • تعمير مانيتور
 • تعمير كيلومتر
 • برنامه ريزي و تغيير پارامتري

 

امكان تعمير بردهاي در مجموعه الكترو صنعت پارسه به شرح زير ميباشد : ( تعميرات اينورتر )

تعميرات تخصصي اينورتر درايوهاي AC - DC - SERVO در كيلوات مختلف ( تعميرات اينورتر )

تعميرات تخصصي سافت استارتر ها در كيلوات هاي مختلف ( تعمير سافت استارت )

تعميرات تخصصي انواع تجهيزات اتماسيون صنعتي ( HMI-plc و ... )

تعميرات تخصصي انواع كنترل دما ها

تعميرات تخصصي انواع بردهاي صنعتي ( سويچينگ-منابع تغذيه و... ) ( تعميرات درايو )

تعميرات تخصصي تجهيزات ابزار دقيق

تعمير تخصصي انواع يونيت كنترلرها - ecu خودروها و ماشين الات راهسازي – سنگين – خودروهاي وارداتي و ايراني

تعميرات انواع بردهاي الكترونيكي خودرو و ماشين الات صنعتي

تعمير تخصصي انواع بردهاي الكترونيكي لوازم خانگي

تعمير تخصصي انواع بردهاي صنعتي (cnc و ... )

تعمير تخصصي اينورترهاي جوش ركتيفاير

تعمير تخصصي بردهاي لوازم پزشكي

تعمير تخصصي انواع سوِيچينگ

مهندسي معكوس طراحي ساخت و كپي مدارات الكترونيكي

و ...

برندهاي اينورتر ( تعميرات اينورتر ) ، سافت استارترها ( تعمير سافت استارت ) و كنترل دماهاي صنعتي:

كنترل تكنيك Control Techniques - امرسون Emerson - دلتا Delta - ال اس LS - كب KEB - اي بي بي ABB - پاركر Parker - يوروترم Eurotherm - ياسكاوا Yaskawa - امرن Omron - اشنايدر Schneider Electric - زيمنس Siemens - دانفوس Danfoss - امترون Emotron - تله مكانيك Telemecanique - وكن Vacon - الين Elin - سانفار Sunfar - جفران Gefran - پاترن Powtran - لنزه Lenze - بامولر Baumueller - سانترنو Santerno - اينوت Invet - هيتاچي Hitachi - ويچي Veichi - پاناسونيك Panasonic  - ميتسوبيشي Mitsubishi - هيونداي Hyundai - تكو Teco - كينكو Kinco - پرتو صنعت - SEW - الن بردلي Allen Bradley - فوجي الكتريك Fuji Electric - وگ Weg - ريچ Rich - اي ايستار iAstar - لوري سومر Leroy somer - پاور الكترونيكس power electronics - بالدور Baldor - فانوك Fanuc - مولر Moeller - اتون Eaton - اوكام Aucom .

برندها هاي خودروهاي سنگين و راهسازي ( تعمير ايسيو ) :

اسكانيا Scania - ولوو Volvo - بنز Benz - مان MAN -  كاترپيلار Caterpillar - كماتسو Komatsu - هيونداي Hyundai - داف DAF - ايوكو Iveco - هينو Hino - دانگ فنگ Dongfeng - ماك Mack - ايسوزو Isuzu - رنو Reno - دوسان Doosan - كمنز Cummins - هيتاچي Hitachi - كامينز Cummins و...

در صورت داشتن هر گونه سوال ( تعميرات اينورتر ) با كارشناس فني تماس حاصل فرمائيد : ۰۹۱۲۹۲۱۸۶۸۰ حيدري

اطلاعات تماس بيشتر :

تلفن : 02166386445 ------ 02166857821
همراه : 09129218680 
آدرس سايت منبع : www.e-s-p.ir
ايميل : workshop.esp.ir@gmail.com
اينستاگرام : heydari_esp
 تلگرام : electrosp@موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۲:۴۸ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]

افزايش ورودي گوگل 250 ثانيه اي

همانطور كه بايد بدانيد ورودي گوگل تاثيري بيش از 70 درصد در ارتقا و پيشرفت سئو و افزايش رتبه وب سايت مي گذارد.
حتي اگر سايت شما سئو مناسبي نداشته باشد، اما ورودي هاي آن منظم و دقيق باشد مي تواند جايگاه خوبي را در نتايج كسب كند. !

يكي از مهم ترين فاكتور هاي سئو و افزايش رتبه سايت، بالا رفتن تعداد ورودي هاي گوگل به صورت كاملا طبيعي است.

يكي ديگر از عوامل مهمي كه در كيفيت ورودي گوگل دريافتي وجود دارد كليك كردن كاربر در سايت بعد از ورود به سايت است.
كليك صورت گرفته براي سايت بسيار مفيد است كه باعث هدايت به صفحه اي ديگر از وب سايت شود. اين فرايند علاوه بر امتياز مثبت براي سايت به معناي سئو اصولي و صحيح ورودي گوگل مي باشد.

 

چرا ورودي گوگل هدفمند :

ورودي گوگل به كسب كار شما اعتبار مي بخشد تا بتوانيد با كلمه كليدي مربوط به تخصص و خدمات خود، بيشتر ديده شويد و در طولاني مدت كليك بيشتر و در نتيجه منجر به فروش عالي و درخشش سايت در نتايج در ميان رقبا، باعث افزايش نرخ ctr سايت مي شود.
هوش مصنوعي گوگل بر اين باور است وقتي سايتي ورودي گوگل دارد و مثلا در 10 نتيجه اول، كاربران زيادي بر روي آن كليك مي كنند بايد سايت جذابي و مفيدي باشد اين فرايند به مرور زمان رتبه سايت را بر روي آن كلمه كليدي افزايش مي دهد .

 

تاثير ورودي گوگل براي وب سايت:

افزايش رتبه ي كلمات كليدي سايت
ارتقا رتبه الكسا
افزايش ميزان طبيعي بودن وب سايت شما در گوگل
كسب رتبه هاي برتر گوگل در كوتاه ترين زمان ممكن
سرعت ايندكس شدن صفحات سايت
افزايش Page Authority
افزايش Domain Authority
افزايش rank moz

 

ديگر تاثيرات ورودي گوگل زماندار "۸۰ و "۱۵۰ و "۲۰۰ و "۲۵۰ ثانيه اي :

بازدهي بالا و ماندگار اين روش
بالا بردن ترافيك هدفمند سايت
بالا بردن رتبه سايت در سرچ گوگل
زمان ماندگاري بيشتر كاربر در سايت
كاهش طبيعي رتبه الكسا و افزايش اعتبار سايت
ارتقا فوري Bounce Rate الكسا
ارتقا فوري Daily Pageviews per Visitor الكسا
ارتقا فوري Daily Time on Site الكسا

 

بيشتر افراد اولين قدمي كه براي آناليز و رتبه سنجي يك وب سايت در نظر ميگيرند بررسي رتبه الكسا آن سايت است. اين شيوه ي صحيحي است، چون ورودي هاي گوگل اين توانايي را دارند كه نمودار ورودي سايت ها را در الكسا به ميزان قابل توجهي در كمترين زمان ممكن افزايش دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرويس هاي ورودي گوگل براي طبيعي جلوه دادن رتبه الكسا وب سايت خود كمك مي گيرند.

با سفارش ورودي گوگل در شيك رنك مي توانيد بازديد هاي بسيار با كيفيتي براي سايت خود ايجاد نماييد، اين فرايند تاثير بسيار مثبتي در افزايش جايگاه سايت شما در گوگل خواهد داشت.

همين امروز با سرويس هاي ورودي گوگل شيك رنك شروع كنيد .

لينك سفارش : https://www.chicrank.com/google.php

منبعموضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۷:۲۶ ] [ بانه انتخاب ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ]